ZAALTAKEN

Bij Octopus spelen we onze thuiswedstijden in Sporthal Elzenburg in Vught. Bekijk hier de thuiswedstrijden en de zaaltaken. Ben je verhinderd, regel dan zelf vervanging!
Per team kun je alle wedstrijden terugvinden op de site van de bond: Check het hier
Het wedstrijdsecretaris en zaaltakenbeleid kun je hier lezen.
Kijk je op mobiel? Draai dan even je telefoon!

Zaterdag 12 januari

Zaalwacht
11:30 - 15:00 Koen Verhoof | 15:00 - einde Jeroen Jansing

Uitwedstrijd MSE1, M22
Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
11.45 EVBV Octopus M16 Ardito Lucas van Dinther Justin Marcelis Jan van Valderen Justin Schasfoort  
13.30 EVBV Octopus MSE 3 BC Lieshout Henri Kluitmans Bart van Hal Ivo Hurkmans Tom Vos  
13.30 EVBV Octopus X14 Vido Juul v/d Zande Sandy Akeb Daan v/d Langeberg Seger Sars  
15.15 EVBV Octopus MSE 2 Den Dungk Wendy Vos Annemieke Burg Tommy Smets Tessa Grandia  
15.15 EVBV Octopus M18  BBF Migliore Rixt Dekkers Julisa v/d Meijden Denise Schellekens Anne Wilsens  
17.00 EVBV Octopus VSE 2 Yellow Sox Maikel Vorstenbosch Ralf Schuurmans Milan Swinkels Sjoerd van Wetten  


Zaterdag 19 januari

Zaalwacht
14:00 - einde MSE1

Uitwedstrijden: MSE3, M22, M16
Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
14.00 EVBV Octopus X14 Gennep Cougars Jay v/d Snep Joost Oomen Thomas van Doormaal Rene van Zon  
16.00 EVBV Octopus MSE 1 WB Giants NBB NBB Annemieke Burg Jacob Tiellemans Aram Markarov

 



Zaterdag 26 januari

Zaalwacht
13.15 - 16.30 Dani Smith | 16.30 - einde Jeroen Jansing

Uitwedstrijden: MSE1, M16
Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
13.30 EVBV Octopus MSE 3 Agathos Didier Heemskerk Henri Kluitmans Koen Verhoof Deion Esajas  
15.15 EVBV Octopus MSE 2 Gennep Cougars Annemieke Burg Wendy Vos Denise Schellekens Sandy Akeb  
15.15 EVBV Octopus M18  BV Rush Stijn v/d Horst Rixt Dekkers Freek Rompen Luuk Caarls  
17.00 EVBV Octopus VSE 2 Den Dungk Maikel Vorstenbosch Ralf Schuurmans Milan Swinkels Daan v/d Langenberg  
17.00 EVBV Octopus M22 Agathos Bart van Hal Justin Schasfoort Cas den Otter Bram van Drunen  

 


Zaterdag 2 februari

Zaalwacht
11.30 - 15.00 Hajk Markarov | 15.00 - 17.15 Stijn v/d Horst | 18:00 - einde MSE1
Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
11.45 EVBV Octopus M16 Slamdunk '97 Juul v/d Zande Didier Heemskerk Jeroen Jansing Lucas van Dinther  
13.30 EVBV Octopus MSE 3 BC Heeze Joost Oomen Bo de Boer Dani Smith Cas den Otter  
15.15 EVBV Octopus MSE 2 Vlijmscherp Luke Smets Max Wezenberg Luuk Caarls Noah Smith-Carels  
15.15 EVBV Octopus M18  Black Eagles Quintijn Schasfoort Rick van Hirtum Noad Swinkels Hielke Boers  
17.00 EVBV Octopus VSE 2 Tenderfeet Jay v/d Snep Joep de Kleijn Thomas van Doormaal Daan van Oirschot  
17.00 EVBV Octopus M22 Black Eagles Pim Vieleers Jan van Valderen Daan v/d Langenberg Bram van Dijck  
19.00 EVBV Octopus MSE 1 Den Dungk NBB NBB Noortje van Hal Freek Rompen Aram Markarov

 


Vrijdag 8 februari

Zaalwacht
M22

Uitwedstrijden: MSE1
Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
19.00 EVBV Octopus M22 BC Bumpers Maikel Vorstenbosch Jacob Tiellemans Noortje van Hal Tommy Smets  

 


Zaterdag 9 maart

Zaalwacht
11.30 - 15.00 Didier Heemskerk | 15.00 - 17.15 Tommy Smets | 18.00 - einde MSE1

Uitwedstrijden: M22
Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
11.45 EVBV Octopus M16 Black Eagles Max Wezenberg Luke Smets Sjoerd van Wetten Deion Esajas  
13.30 EVBV Octopus MSE 3 BC Bladel Roel Bekkers Bo de Boer Max de Laat Alexander Tiange  
13.30 EVBV Octopus X14 Slamdunk '97 Joost Oomen Pim Vieleers Bram van Drunen Vikas te Brake  
15.15 EVBV Octopus MSE 2 OBC Rixt Dekkers Rick van Hirtum Anne Wilsens Tessa Grandia  
15.15 EVBV Octopus M18  ABC Basketball Jay v/d Snepscheut Jeroen Jansing Sandy Akeb Coen Hurkmans  
17.00 EVBV Octopus VSE 2 BC Bladel Joep de Kleijn Quintijn Schasfoort Sjoerd van Opbergen Daan de Kort  
19.00 EVBV Octopus MSE 1 Blauw-Wit NBB NBB Noortje van Hal Ivo Hurkmans Jan van Valderen

Zaterdag 23 maart

Zaalwacht
13.15 - 15.00 Hajk Markarov | 15.00 - einde Stijn v/d Horst

Uitwedstrijden: M18
Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
13.30 EVBV Octopus MSE 3 ABC Basketball Roel Bekkers Bo de Boer Vikas te Brake Maurits Bouma  
13.30 EVBV Octopus X14 Oirschot René van Zon Henri Kluitmans Gijs de Bruin Alexander Tiange  
15.15 EVBV Octopus MSE 2 Black Eagles Joep de Kleijn Quintijn Schasfoort Lucas van Dinther Esra Hurkmans  
15.15 EVBV Octopus M16 BV Schijndel Jeroen Jansing Max Wezemberg Sjoerd van Opbergen Gijs de Bruin  
17.15 EVBV Octopus MSE 1 Basketbal Academie Limburg NBB NBB Justin Schasfoort Ivo Hurkmans Jan van Valderen

 


Vrijdag 29 maart

Zaalwacht
M22
Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
18.30 EVBV Octopus M22  Attacus Pim Vieleers Roel Bekkers Rick van Hirtum Sjoerd van Opbergen  

 


Zaterdag 6 april

Zaalwacht
13.15 - 15.00 Bo de Boer | 15.00 - einde Lucas van Dinther

Uitwedstrijden: MSE1, M14
Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
13.30 EVBV Octopus MSE 3 Jumping Giants Henri Kluitmans Juul v/d Zande Cas den Otter Bram van Dijck  
13.30 EVBV Octopus M16 Attacus Didier Heemskerk Hajk Markarov Max de Laat Deion Esajas  
15.15 EVBV Octopus MSE 2 BC Waldric Wendy Vos Noortje van Hal Anne Wilsens Sandy Akeb  
15.15 EVBV Octopus M18  Biks Shots Jeroen Heefer Julisa v/d Meijden Denise Schellekens Tessa Grandia  
17.00 EVBV Octopus VSE 2 BV Rooi Maikel Vorstenbosch Bart van Hal Koen Verhoof Daan van Oirschot  
17.00 EVBV Octopus M22 Slamdunk '97 Justin Schasfoort Alexander Tiange Daan de Kort Bram van Drunen  

 

Zaterdag 13 april

Zaalwacht
MSE1

Uitwedstrijden: M16, M18, M22
Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
17.00 EVBV Octopus X14 BV Schijndel Max Wezenberg Rene van Zon Thomas van Doormaal Rick van Hirtum  
19.00 EVBV Octopus MSE 1 River Trotters NBB NBB Stijn v/d Horst Lucas van Dinther Tommy Smets