ZAALTAKEN

Bij Octopus spelen we onze thuiswedstijden in Sporthal Elzenburg in Vught. Bekijk hier de thuiswedstrijden en de zaaltaken. Ben je verhinderd, regel dan zelf vervanging!
Per team kun je alle wedstrijden terugvinden op de site van de bond: Check het hier
De takenlijst van zaalwacht kun je hier vinden.
Het wedstrijdsecretaris en zaaltakenbeleid kun je hier lezen.
Kijk je op mobiel? Draai dan even je telefoon!

Zaterdag 11 januari

Zaalwacht (taakomschrijving)
13:15 - 16:30 Alan Fornerino | 16:30 - 18:45 Quintijn Schasfoort | 18:45 - einde Anne/Denise/Noah

Tijd Thuis Uit Scheidsrechter  Scheidsrechter scorer Timer  24 sec
13:30 uur EVBV Octopus M16   Juul v/d Zande Matea Malbasic Daan van Oirschot Rik Senders  
13:45 uur EVBV Octopus X12   Freek Rompen Bram van Dijck Deion Esajas Luuk Rovers  
15:15 uur EVBV Octopus X14   Sandy Akeb Jeroen Heefer Ervin Han Seger Sars  
15:15 uur EVBV Octopus M18   Julisa v/d Meijden Noortje van Hal Tom Vos Vikas te Brake  
17:00 uur EVBV Octopus M22   Sjoerd van Opbergen Niek van den Hout Tom de Laat Daniel Mekking  
17:00 uur EVBV Octopus VSE1 Scheldesport Basketball VSE1 Joost Oomen Joep de Kleijn Daan de Kort Cas den Otter  
19:00 uur EVBV Octopus MSE1 BC Gaasperda Warriors MSE1 NBB NBB Anne Wilsens Denise Schellekens Alan Fornerino


Zaterdag 25 januari

Zaalwacht (taakomschrijving)
15:00 - 18:45 Max Wezemberg | 18:45 - einde Anne/Denise/Noortje

Tijd Thuis Uit Scheidsrechter  Scheidsrechter scorer Timer  24 sec
15:15 uur EVBV Octopus MSE2 Jumpers '76 MSE2 Rixt Dekkers Julisa v/d Meijden Sandy Akeb Matea Malbasic  
17:00 uur EVBV Octopus VSE1 Barons VSE3 Jacob Tiellemans Pim Vieleers Koen Verhoof Luke Smets  
19:00 uur EVBV Octopus MSE1 WBB Giants MSE1 NBB NBB Anne Wilsens Denise Schellekens Noortje van Hal

 


Zaterdag 1 februari

Zaalwacht (taakomschrijving)
16:45 - einde Jeroen Jansing

Tijd Thuis Uit Scheidsrechter  Scheidsrechter scorer Timer  24 sec
17:00 uur EVBV Octopus VSE1 BC Langstraat Shooters VSE1 Alexander Tiange Ralf Schuurmans Ivo Hurkmans  Max de Laat  

 


Zaterdag 8 februari

Zaalwacht (taakomschrijving)
11:30 - 15:00 Bo de Boer | 15:00 - einde Noah Carels
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter  Scheidsrechter scorer Timer  24 sec
11:45 uur EVBV Octopus M16   Freek Rompen Juul v/d Zande Sjoerd van Wetten Yelle de Kort  
12:00 uur EVBV Octopus X12   Noad Swinkels Dani Smith Koen de Kort Bart Kluytmans  
13:30 uur EVBV Octopus X14   Didier Heemskerk Rick van Hirtum Cas den Otter Daan van Oirschot  
13:30 uur EVBV Octopus M22   Bart van Hal Maikel Vorstenbosch Bram van Drunen Daan de Kort  
15:15 uur EVBV Octopus M18   Niek van den Hout Rene van Zon Alan Fornerino Esra Hurkmans  
15:15 uur EVBV Octopus MSE2 Yellow Sox MSE2 Jay v/d Snep Pim Vieleers Luuk Caarls Daniel Mekking  
17:30 uur EVBV Octopus MSE1 Black Eagles MSE1 NBB NBB Koen Verhoof Ralf Schuurmans Jan van Valderen

 


Zaterdag 15 februari

Zaalwacht (taakomschrijving)
13:15 - 16:45 MU22 is verantwoordelijk | 16:45 - einde Cas den Otter

Tijd Thuis Uit Scheidsrechter  Scheidsrechter scorer Timer  24 sec
13:45 uur EVBV Octopus X12   Noortje van Hal Hielke Boers Milan Swinkels Rik Senders  
13:30 uur EVBV Octopus M16   Annemieke Burg Noad Swinkels Max de Laat Koen de Kort  
15:15 uur EVBV Octopus X14   Julisa v/d Meijden Jeroen Heefer Noah Ernes Skip van Genugten  
15:15 uur EVBV Octopus M18   Rixt Dekkers Aram Markarov Tom Vos Lieve van Buuren  
17:00 uur EVBV Octopus M22   Joep Hazeleger Didier Heemskerk Sjoerd van Wetten Esra Hurkmans  
17:00 uur EVBV Octopus VSE1 BV Volharding VSE1 Thomas van Doormaal Luke Smets Daan v/d Langenberg Bart Kluytmans  

 


Zaterdag 29 februari

Zaalwacht (taakomschrijving)
15:00 - 18:45 Sjoerd van Opbergen | 18:45 - einde Anne/Denise/Noortje

Tijd Thuis Uit Scheidsrechter  Scheidsrechter scorer Timer  24 sec
15:15 uur EVBV Octopus MSE2 BC Deurne Pioniers MSE2 Wendy Vos Annemieke Burg Matea Malbasic Sandy Akeb  
17:00 uur EVBV Octopus VSE1 Ardito VSE1 Jay van de Snepscheut Joep de Kleijn Niek van den Hout Luke Smets  
19:00 uur EVBV Octopus MSE1 DAS MSE1 NBB NBB Anne Wilsens Denise Schellekens Noortje van Hal

 


Zaterdag 7 maart

Zaalwacht (taakomschrijving)
13:45 - 15:45 Thomas van Doormaal | 15:45 - einde Koen/Ralf/Jacob

Tijd Thuis Uit Scheidsrechter  Scheidsrechter scorer Timer  24 sec
14:00 uur EVBV Octopus MSE2 BC Bladel MSE2 Quintijn Schasfoort Sjoerd van Opbergen Joep Hazeleger Rene van Zon  
16:00 uur EVBV Octopus MSE1 Lokomotief MSE2 NBB NBB Koen Verhoof Ralf Schuurmans Jacob Tiellemans

 


Zaterdag 14 maart

Zaalwacht (taakomschrijving)
13:15 - 16:45 VS1 is verantwoordelijk | 16:45 - einde Milan Swinkels

Tijd Thuis Uit Scheidsrechter  Scheidsrechter scorer Timer  24 sec
13:30 uur EVBV Octopus U16   Annemieke Burg Freek Rompen Daan van Oirschot Yelle de Kort  
13:45 uur EVBV Octopus U12   Hielke Boers Luuk Caarls Cas den Otter Luuk Rovers  
15:15 uur EVBV Octopus U14   Rixt Dekkers Aram markarov Ervin Han Lieve van Buuren  
15:15 uur EVBV Octopus M18   Dani Smith Juul v/d Zande Vikas te Brake Skip van Genugten  
17:00 uur EVBV Octopus M22   Roel Bekkers Rick van Hirtum Daan de Kort Esra Hurkmans  
17:00 uur EVBV Octopus VSE1 TSBV Pendragon VSE3 Joep de Kleijn Bart van Hal Bram van Drunen Koen de Kort  

 


Zaterdag 21 maart

Zaalwacht (taakomschrijving)
14:00 - 15:45 Joost Oomen | 15:45 - einde Bo/Jeroen/Jan

Tijd Thuis Uit Scheidsrechter  Scheidsrechter scorer Timer  24 sec
14:15 uur EVBV Octopus MSE2 Den Dungk MSE3 Rene van Zon Joep de Kleijn Joep Hazeleger Niek van den Hout  
16:00 uur EVBV Octopus MSE1 Tantalus MSE1 NBB NBB Bo de Boer Jeroen Jansing Jan van Valderen

 

Zaterdag 28 maart

Zaalwacht (taakomschrijving)
11:30 - 15:00 Jan van Valderen | 15:00 - 18:45 - einde Pim Vieleers

Tijd Thuis Uit Scheidsrechter  Scheidsrechter scorer Timer  24 sec
13:30 uur EVBV Octopus M16   Rick van Hirtum Jeroen Jansing Daan v/d Langenberg Milan Swinkels  
13:45 uur EVBV Octopus X12   Alexander Tiange Didier Heemskerk Deion Esajas Yelle de Kort  
15:15 uur EVBV Octopus X14   Dani Smith Hielke Boers Luuk Caarls Skip van Genugten  
15:15 uur EVBV Octopus MSE2 EBCG MSE2 Wendy Vos Julisa v/d Meijden Tom Vos Seger Sars  
17:00 uur EVBV Octopus M22   Roel Bekkers Max Wezenberg Ervin Han Daniel Mekking  
17:00 uur EVBV Octopus VSE1 BC Vlissingen VSE2 Thomas van Doormaal Maikel Vorstenbosch Bram van Dijck Bart Kluytmans  
19:00 uur EVBV Octopus MSE1 Vertom/Binnenland MSE1 NBB NBB Ivo Hurkmans Noad Swinkels Jeroen Heefer