ZAALTAKEN

Bij Octopus spelen we onze thuiswedstijden in Sporthal Elzenburg in Vught. Bekijk hier de thuiswedstrijden en de zaaltaken. Ben je verhinderd, regel dan zelf vervanging!
Per team kun je alle wedstrijden terugvinden op de site van de bond: Check het hier
De takenlijst van zaalwacht kun je hier vinden.
Het zaaltakenbeleid kun je hier lezen.
Boeteregeling
Iedereen vindt het fijn als bij zijn/haar eigen wedstrijd scheidsrechters en tafelbezetting is geregeld. Draag dus hierin ook je steentje bij en neem je verantwoordelijkheid.
Komt een taak niet uit, ben je zelf verantwoordelijk voor een oplossing! Ons streven is namelijk om niemand te hoeven beboeten.

- Eerste keer niet komen opdagen en geen vervanging geregeld: €10 boete
- Tweede keer en verder niet komen opdagen en geen vervanging geregeld: €10 boete + schorsing bij eerstvolgende thuiswedstrijd (je moet wel aanwezig zijn!)
Kijk je op mobiel? Draai dan even je telefoon!

Zaterdag 25 september

Zaalwacht (taakomschrijving)
13:00 - 16:30 Chef | 16:30 - 18:30 Joep de Kleijn | 18:30 - einde Yara Emmers

Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
13:30 EVBV Octopus M16 1 Springfield M16 1 Danique Basters Mariam Maghrbi Cas den Otter Skip van Genugten  
13:45 EVBV Octopus X12 1 The Black Eagles X12 3 Noer Maghrbi Julisa v/d Meijden Ivo Hurkmans Seger Sars  
15:15 EVBV Octopus VSE 2 Tantalus VSE 1 Max de Laat Alexander Tiange Rens Huveneers Koen de Kort  
15:15 EVBV Octopus M20 1 Ardito M20 1 Azad Saadula Willem Swinkels Koen Jonkgergouw Yelle de Kort  
17:00 EVBV Octopus MSE 3 Akros MSE 2 Mark den Dekker Naiem Nazier Vikas te Brake Ervin Han  
17:00 EVBV Octopus VSE 1 WBB Giants VSE 1 NBB NBB Tom Vos Noah Ernes  
19:00 EVBV Octopus MSE 1 BV Wyba MSE 1 NBB NBB Lonneke van Haren Sandy Akeb Daniella Pibiri


Zaterdag 9 oktober

Zaalwacht (taakomschrijving)
13:00-16:30 Rixt Dekkers | 16:30-18:30 Joost Oomen | 18:30-21:30 Annemieke Burg

Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
13:30 EVBV Octopus X14 1 JRC X14 1 (VR) Danique Basters Mariam Maghrbi Sjoerd van Wetten Milan Swinkels  
13:45 EVBV Octopus X12 1 JRC X12 1 Julisa v/d Meijden Noer Maghrbi Koen de Kort Tim van Wijk  
15:15 EVBV Octopus VSE 2 BC Deurne Pioniers VSE 1 Wendy Vos Maikel Vorstenbosch Anne Wilsens Max de Laat  
15:15 EVBV Octopus M16 1 The Black Eagles M16 3 Alexander Tiange Lucas van Dinther Hanne van Gestel Mark den Dekker  
17:00  
17:00 EVBV Octopus VSE 1 Valkenswaard Falcons VSE 1 NBB NBB Ervin Han Rik Senders Ivo Hurkmans
20:00 EVBV Octopus MSE 1 The Black Eagles MSE 1 NBB NBB Rick van Hirtum Noah Carels Noad Swinkels

 


Zaterdag 16 oktober

Zaalwacht (taakomschrijving)
20:00 Heren 1

Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
20:00 EVBV Octopus MSE1 BV Hoofddorp MSE1 NBB NBB Yara Emmers Maud Bakker Jan van Valderen

Zaterdag 23 oktober

Zaalwacht (taakomschrijving)
13:30-15:30 Roel Bekkers | 15:30-18:30 Yara Emmers

Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
14:00 EVBV Octopus M20 1 Black Eagles M20 1 Mark den Dekker Naiem Nazier Elkana Parinussa Bart Kluytmans  
16:00 EVBV Octopus MSE 1 Tantalus MSE 1 NBB NBB Anne Wilsens Ivo Hurkmans Noad Swinkels

Zaterdag 6 november

Zaalwacht (taakomschrijving)
13:00-16:30 Hanne van Gestel | 16:45-19:00 Dani Smith

Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
13:30 EVBV Octopus X14 1 BV Schijndel X14 1 Rick van Hirtum Lucas van Dinther Noah Ernes Luuk Rovers  
13:45 EVBV Octopus X12 1 BV Schijndel X12 1 Maikel Vorstenbosch Noah Carels Rens Huveneers Tim van Wijk  
15:15 EVBV Octopus MSE 3 Gennep Cougars MSE 1 Rixt Dekkers Anne Wilsens Vikas te Brake Milan Swinkels  
15:15 EVBV Octopus M16 1 BV Schijndel M16 1 Lonneke van Haren Sandy Akeb Skip van Genugten Seger Sars  
17:00 EVBV Octopus VSE 1 BC Vlissingen VSE 1 NBB NBB Koen de Kort Cody Korsten Dani Smith
17:00 EVBV Octopus M20 1 The Black Eagles M20 2 Alexander Tiange Noad Swinkels Yelle de Kort Koen Jonkergouw  

 


Zaterdag 20 november

Zaalwacht (taakomschrijving)
13:15-18:30 Max Wezenberg | 18:30-21:30 Pim Vieleers

Extra zaalwacht
13:15-15:00 u20 Sjoerd van Wetten | 15:00-16:45 u20 Seger Sars | 16:45-18:30 H1 Pim Vieleers | 18:30-21:30 D2 Nadie Schouten

Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
13:45 EVBV Octopus X12 1 Attacus X12 2 Rick van Hirtum Ivo Hurkmans Rens Huveneers Daniël Mekking  
15:15 EVBV Octopus M16 1 ABC Basketball M16 1 Davie van Terheijden Max de Laat Daan de Kort Cas den Otter  
17:00 EVBV Octopus M20 1 Ardito M20 1 Davie van Terheijden Mark den Dekker Yelle de Kort Bart Kluytmans  
17:00 EVBV Octopus X14 1 BC Langstraat Shooters X14 1 Naiem Nazier Willem Swinkels Elkana Parinussa Luuk Rovers  
19:00 EVBV Octopus MSE 1 River Trotters MSE 1 NBB NBB Floor Korthout Maud de Bakker Jan van Valderen

Zaterdag 4 december

Zaalwacht (taakomschrijving)
14:45-18:30 Roel Bekkers | 18:30-21:30 Rixt Dekkers

Extra zaalwacht
14:45-16:45 D1 Anne Wilsens | 16:45-18:30 H1 Joep de Kleijn | 18:30-21:30 H3 Noah Carels

Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
15:15 EVBV Octopus VSE 2 BV Rooi VSE 1 Alexander Tiange Lucas van Dinther Willem Swinkels Davie Terheijden  
15:15 EVBV Octopus M20 1 Den Dungk M20 1 Wendy Vos Lonneke van Haren Hanne van Gestel Dani Smith  
17:00 EVBV Octopus MSE 3 BC Heeze MSE 2 Floor Korthout Willem Swinkels Azad Saadula Chloe Carels  
17:00 EVBV Octopus VSE 1 Oirschot VSE 1 NBB NBB Yara Emmers Maud Bakker Nog in te vullen
19:00 EVBV Octopus MSE 1 TSBV Pendragon MSE 1 NBB NBB Sandy Akeb Hanne van Gestel Daniella Pibiri

 


Zaterdag 18 december

Zaalwacht (taakomschrijving)
11:15-15:00 Annemieke Burg | 15:00-18:30 Max Wezenberg

Extra zaalwacht
11:15-13:15 Bestuur Jacob Tiellemans | 13:15-15:00 H3 Alexander Tiange | 15:00-16:45 D1 Rixt Dekkers | 16:45-18:30 D2 Noer Maghrbi

Tijd Thuis Gasten Scheids 1 Scheids 2 Scorer Timer 24Sec
11:45 EVBV Octopus X14 1 High Five X14 1 Floor Korthout Yara Emmers Yelle de Kort Tim van Wijk  
13:30 EVBV Octopus M16 1 Den Dungk M16 1 Lucas van Dinther Rick van Hirtum Sjoerd van Wetten Tom Vos  
13:45 EVBV Octopus X12 1 Springfield X12 2 Danique Basters Julisa v/d Meijden Daan de Kort Cas den Otter  
15:15 EVBV Octopus VSE 2 OBC VSE 1 Lonneke van Haren Max de Laat Luuk Rovers Daniël Mekking  
15:15 EVBV Octopus M20 1 Den Dungk M20 1 Wendy Vos Daniella Pibiri Koen Jonkergouw Cody Korsten  
17:00 EVBV Octopus MSE 3 OBC MSE 2 Davie van Terheijden Azad Saadula Ervin Han Rik Senders  
17:00 EVBV Octopus VSE 1 Springfield VSE 2 NBB NBB Maud Bakker Chloe Carels